Godło Państwowe
Dzień Uśmiechu

Dzień Uśmiechu

1 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Corocznie Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony jest w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego święta był Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle – “smiley’a”. My Continue reading

DEN

DEN

Po dłuższej przerwie uczniowie naszej szkoły mogli spotkać się razem na uroczystej akademii z okazji DEN. Przygotowali oni scenki, które w humorystyczny sposób przedstawiły życie uczniów i szkoły, a Samorząd Uczniowski zadając odpowiednie pytania, sprawdził spostrzegawczość nauczycieli. Ci, którzy znali Continue reading

Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzień Tabliczki Mnożenia

Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie klas IV-VIII mieli okazję sprawdzić, na jakim poziomie są, jeśli chodzi o znajomość tabliczki mnożenia. I choć na tym etapie wszyscy powinni posługiwać się nią bez najmniejszych problemów, to nie wszyscy podjęli się Continue reading

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Dnia 30 września świętowaliśmy w naszej szkole „Dzień chłopaka”. Z tej okazji dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego obdarowały wszystkich chłopaków cukierkami. Natomiast na przerwach zorganizowały kilka konkurencji, w których mogli zmierzyć się chłopcy z klas 4-8. W skoku przez skakankę najlepszym Continue reading

Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

„Baśnie i legendy z całego świata” to temat przewodni tegorocznych obchodów Międzynarodowego miesiąca Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka przygotowała dla Was kilka ciekawych konkursów:

Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny

W minioną środę, 29 września, klasy czwarte miały okazję uczestniczyć we wspólnej zabawie, a przy okazji sprawdzić swoją kondycję fizyczną w EURO JUMP w Lesznie. Zmęczenia po uczniach nie było widać… Więcej! Stwierdzili, że już mogą planować kolejny taki wyjazd.