Gminny Konkurs Ortograficzny klasy II i III

Dodano: 24 kwietnia 2024 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Gminny Konkurs Ortograficzny klasy II i III

22 kwietnia podsumowaliśmy Gminny Konkurs Ortograficzny klas ll i lll. Konkurs ten odbywa się od wielu lat i składa się z trzech etapów - klasowego, szkolnego i gminnego. Dyktando na etapie klasowym piszą wszyscy uczniowie klas drugich i trzecich. Najlepsi przechodzą do etapu szkolnego, który w tym roku odbył się 22 marca. Dyktando pt. "W ogródku" pisało 7 uczniów z klasy 2a, 7 uczniów z klasy 2b oraz 7 uczniów z klasy 3a. Do etapu gminnego zakwalifikowało się troje najlepszych uczniów z klas drugich, a byli to Michalina Kaszubska z kl. 2a i Piotr Galik oraz Kamil Wawrzyniak z kl.2b., natomiast z kl.3a - Lena Furmanek, Antoni Stróżyński i Adam Dorynek. Ci uczniowie reprezentowali naszą szkołę na etapie gminnym konkursu, który odbył się 15 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Bronikowie. Laureatką Gminnego Konkursu Ortograficznego została Lena Furmanek.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!
22 kwietnia Pan Dyrektor wręczył dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu. Nagrody zasponsorowała Rada Rodziców oraz wydawnictwo MAC.