Godło Państwowe
Zwycięstwo Małgosi

Zwycięstwo Małgosi

Małgosia Sikora, uczennica kl. IIIa kolejny raz wywalczyła medal w konkursie K&M Mażoretkowe Show on-line, w którym zajęła III miejsce. W konkursie brało udział 120 choreografii, ocenianych przez 6 sędziów. Konkurs K&M Mażoretkowe Show jest organizowany co rok przez Stowarzyszenie Continue reading

Inicjatywa SU

Inicjatywa SU

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przeprowadziliśmy akcję „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK”. Akcja ta cały czas realizowana jest w wielu szkołach w całej Polsce. Ważne jest samopoczucie, emocje i zdrowie psychiczne naszych uczniów. Wspierając się razem, mamy szansę Continue reading

Informacja

Informacja

NAUKA STACJONARNA W KL. 1-3 SP

       Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że zgodnie z decyzją rządu zostaje przedłużone zdalne nauczanie w kl. 4-8 SP.

Od dnia 04.05.2021 r. przewidywany jest powrót do nauki stacjonarnej uczniów kl.  1-3 Continue reading

Przy okazji dzisiejszego dnia, Międzynarodowego Dnia Książki, warto zapamiętać: „Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała.” Richard Steele

Klasa VIb jest „eko”

Światowy Dzień Ziemi w tym roku obchodzony był pod hasłem „PRZYWRÓĆ NASZĄ ZIEMIĘ”. Uczniowie klasy 6b, którym los naszej planety nie jest obojętny, wzięli udział w klasowej akcji ekologicznej: „Tydzień dla Ziemi” i postanowili udokumentować  swoje tygodniowe działania dla środowiska. Continue reading

INFORMACJA

ZAJĘCIA STACJONARNE W PRZEDSZKOLU

       Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że zgodnie z decyzją rządu od dnia 19.04.2021 r. przewidywany jest powrót do zajęć stacjonarnych dzieci uczęszczających do Przedszkola. Uczniowie klas 1-8 SP kontynuują naukę zdalną.

Rozkład Continue reading