Gminny Konkurs Plastyczny ”Dbaj o przyrodę naszej małej ojczyzny”

Dodano: 30 maja 2022 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Gminny Konkurs Plastyczny ”Dbaj o przyrodę naszej małej ojczyzny”

W środę 25 maja 2022 r. w Centrum Kultury w Śmiglu odbyło się wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym ”Dbaj o przyrodę naszej małej ojczyzny”. Konkurs organizowany był po raz 17. przez Szkołę Podstawową w Czaczu przy współpracy z Centrum Kultury w Śmiglu i Nadleśnictwem Kościan. W tym roku uczniowie mieli do wyboru 2 tematy:
1.    Ekologia to jest wszystko, dbaj o najbliższe środowisko.
2.    Urokliwe przyrodniczo miejsce w gminie Śmigiel.
Prace konkursowe oceniane były przez jury: p. Magdalenę Adamczak, p. Jolantę Krysman – nauczycieli SP Czacz, p. Magdalenę Marchelek – Pawlak – przedstawiciela Nadleśnictwa Kościan oraz p. Annę Hryniewicz – Szulc – przedstawiciela centrum Kultury w Śmiglu. Do komisji konkursowej wpłynęło w tym roku 130 prac ze szkół gminy Śmigiel ( w tym z naszej szkoły) oraz Sekcji Plastycznej przy Centrum Kultury. Fundatorem nagród w konkursie byli Burmistrz Śmigla, Nadleśnictwo Kościan oraz Centrum Kultury w Śmiglu.
Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia. Byli to:
Zuzanna Kamieniarz klasa z kl. IIb i Mateusz Naskręt klasa IIIa.
Gratulujemy!!!