Noc filmowa

Dodano: 22 czerwca 2023 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Noc filmowa

16 czerwca, w piątek, uczniowie klas 2a i 3b mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej nocy filmowej w szkole. Był to wieczór pełen radości, emocji i wspólnych przeżyć, który na pewno pozostanie w ich pamięci.

Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18.00 na boisku szkolnym. Tam czekały różnorodne gry i zabawy, które miały na celu zintegrować obie klasy. Dzieci biegały, śmiały się i spędzały czas, razem tworząc niepowtarzalną atmosferę przyjaźni i współpracy. Po niezliczonych rundach zabaw przyszedł czas na podchody, które dostarczyły uczestnikom dodatkowej dawki emocji. To była prawdziwa próba zespołowego działania i zdolności logicznego myślenia.

Po zabawach na boisku, na uczestników czekała smakowita niespodzianka, kolacja w formie pizzy. Po zaspokojeniu głodu i zregenerowaniu sił wszyscy udali się do klas i wygodnie położyli się na materacach, by rozpocząć oglądanie wybranych wspólnie wcześniej filmów.

Noc filmowa trwała do godziny 10.00 rano w sobotę.  Uczniowie uporządkowali sale i z uśmiechami na twarzach opuścili szkołę.