Gra terenowa

Dodano: 03 listopada 2023 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Gra terenowa

W środę, 25 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej ulicami Starego Bojanowa. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia był jubileusz 60-lecia istnienia naszej szkoły. Uczniowie musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami, np. odnaleźć groby powstańców wielkopolskich, sprawdzić swoje umiejętności w udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej czy rozwiązać zadania specjalne przy boisku sportowym, na dworcu PKP i w budynku szkoły. Impreza okazała się dużym sukcesem i spotkała się z zainteresowaniem ze strony uczniów.
Organizatorzy gry terenowej pragną szczególnie podziękować Przewodniczącemu Rady Miejskiej Śmigla Panu Wiesławowi Kasperskiemu oraz strażakom z OSP w Starym Bojanowie za pomoc w przygotowaniu imprezy.