GMINNY KONKURS JĘZYKOWY ENGLISH 4U

Dodano: 19 marca 2024 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
GMINNY KONKURS JĘZYKOWY ENGLISH 4U

W piątek 15 marca br. uczniowie klas 4-6 w składzie: Weronika Kram, Ryan Wawrzyniak oraz Wojciech Wujek wywalczyli drugie miejsce w pierwszym gminnym konkursie z języka angielskiego English 4U zorganizowanym w Starej Przyciece Drugiej. Uczniowie nagrywali filmik w języku obcym, prezentowali scenkę u dentysty, literowali wyrazy z pamięci, sprawdzali się w wężu pamięciowym, grali w państwa - miasta: stop the bus, rozpoznawali znane postaci i osobistości oraz za pomocą aplikacji Kahoot! rozwiązywali test ze znajomości krajów anglojęzycznych. Nasi reprezentanci wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami językowymi. Gratulujemy miejsca na podium! Dziękujemy również opiekunom za przygotowanie uczniów do konkursu.