Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

Dodano: 18 listopada 2022 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

Dziś tj. 18 listopada naszą szkołę odwiedził Pan Marcin Kozioł, pisarz dla dzieci i młodzieży. Spotkał się on z dwoma grupami szkolnymi, z którymi przeprowadził dwa fantastyczne, pełne ciekawych informacji zajęcia. Uczniowie klas 1-3 poznali głównego bohatera książki Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka. Na chwilę przenieśli się do niezwykłego królestwa w Himalajach, jakim jest Bhutan. Grupa starsza, czyli klasy 4-6 przeniosła się w niezwykły świat wynalazcy Nikoli Tesli. Największym zainteresowaniem cieszył się mały eksperyment, dzięki któremu wybrani ochotnicy mogli zostać „władcami piorunów”. Na zakończenie każdego spotkania można było nabyć książkę Pana Marcina i otrzymać od niego autograf. W podziękowaniu za spotkanie uczniowie wręczyli Panu Marcinowi przygotowane samodzielnie laurki.

Dziękujemy Panu Marcinowi za moc wrażeń.

Zdjęcia wykonane aparatem Sony zakupionym w ramach realizacji projektu @Laboratorium Przyszłości

#labolatoriaprzyszlosci