"Przerwa na czytanie"

Dodano: 26 października 2022 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie

26 października nasza szkoła włączyła się do III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie". W akcji wzięli udział nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i pracownicy szkoły. Starsi uczniowie czytali samodzielnie w różnych zakątkach szkoły. Z kolei dzieciom z młodszych klas w tzw. „strefach czytania” czytali dorośli. Wśród nich znaleźli się pan dyrektor – Tadeusz Ilmer, pan Aleksander Dera – nauczyciel muzyki, plastyki i prac technicznych oraz pani Małgorzata Krysztof – opiekun dowozu. Uczniom tak spodobała się akcja, że poprosili, aby organizować im coś takiego częściej. Odzew ze strony uczniów był ogromny dzięki czemu cała społeczność szkolna miło spędziła ten dzień w szkole.

Dziękuję wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tego dnia.