Edu Event

Dodano: 17 listopada 2022 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Edu Event

Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z serii Edu Event, czyli bardzo ciekawy pokaz doświadczeń przyrodniczych. Prowadził go nauczyciel przyrody i geografii oraz pasjonat chemii i fizyki – Mateusz Łucki.

W pokazie uczestniczyły klasy I - VIII. Miały możliwość podziwiać bardzo ciekawe doświadczenia, m. in. prawo Bernoulliego, siłę grawitacji, działanie półkul magdeburskich czy działanie czajniczka zabójcy. Te pojęcia już nie będą miały przed uczniami tajeminc. Bezpośrednie uczestnictwo w zajęciach oraz smodzielne wykonywanie działań sprawiły, że spotkanie było dla uczestników bardzo atrakcyjne, rozwijało ich ciekawość, wyobraźnię oraz logiczne myślenie.

Zdjęcia wykonane aparatem Sony zakupionym w ramach realizacji projektu @Laboratorium Przyszłości

#labolatoriaprzyszlosci