31 Finał WOŚP

Dodano: 31 stycznia 2023 / Autor: Zespół Szkół w Starym Bojanowie
31 Finał WOŚP

W minioną niedzielę odbył się 31 Finał WOŚP. Nasza szkoła także wzięła czynny udział w tym wydarzeniu. Dzięki ofiarności i przychylności wielu ludzi o dobrym sercu, zaplanowano moc atrakcji, z których mogły skorzystać przybyłe osoby. Wśród atrakcji pojawiły się między innymi: przewozy wozami strażackimi, quadmi, zwoariowanym rowerem, marsz nordic walking i wspinanie po skrzynkach. Dla miłośników urody dostępne były: malowanie paznokci oraz twarzy, zaplatanie warkoczyków. Wydarzeniu towarzyszyły wystawa pamiątek kolejowych oraz banknotów krajowych i zagranicznych. Dla spragnionych i głodnych działała "restauracja WOŚP" oraz kawiarenka. Udział w WOŚP można było uwiecznić w fotobudce. Natomiast całość wydarzenia uświetniły występy uczniów naszej szkoły oraz licytacja. Zwieńczeniem imprezy było tradycyjne "światełko do nieba". Dzięki wielkim sercom wszystkich osób biorących udział w zorganizowanym w szkole 31 Finale WOŚP, udało sie pobić zeszłoroczny rekord. Tegoroczny wynik to 31.732,63 zł. oraz 36,37 euro!!!

Składamy podziękowania wszystkim współorganizatorom, darczyńcom i wolontariuszom. Ten wynik to Wasza zasługa.

Fotografie wykonała pani Młagorzata Piechowiak