Doradca zawodowy

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2024/25

WAŻNE TERMINY

20 MAJA DO 14 CZERWCA DO GODZ. 15.00 – złożenie wniosku z dokumentami do szkół ponadpodstawowych.

20 MAJA DO 29 MAJA DO GODZ.15.00 – złożenie wniosku do szkół dwujęzycznych, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych, indywidulanych predyspozycji oraz do szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych.

3 CZERWCA – 14 CZERWCA – przeprowadzenie sprawdzianu uzdolnień kierunkowych, sprawności fizycznej, kompetencji/predyspozycji językowych.

DO 20 CZERWCA – podanie wyniku sprawdzianu uzdolnień kierunkowych itp.

21 CZERWCA - odbiór świadectw ukończenia szkoły podstawowej

3 LIPCA -  ogłoszenie wyników egzaminu ósmoklasisty

3 LIPCA -  odbiór ze szkoły zaświadczenia o wynikach egzaminu

21 CZERWCA – 5 LIPCA – uzupełnienie dokumentów o zaświadczenie wyniku egzaminu ósmoklasisty i świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

11 LIPCA DO  GODZ. 12.00 -  ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i listy kandydatów niezakwalifikowanych do klas pierwszych.

18 LIPCA DO GODZ.12.00 – ogłoszenie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.

Informator szkolnictwa ponadpodstawowego 2023/24 https://cwrkdiz.leszno.pl/@PL.Leszno.CWRKDiZ/%2BAssets%40User/Wpisy/2024/3/ISP_zalacznik.pdf