Godło Państwowe

W mikołajkowym nastroju

W mikołajkowym nastroju

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w przedstawieniu kukiełkowym pt. „O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry” przygotowanym przez pracowników Centrum Kultury w Śmiglu. Spektakl bardzo spodobał się młodym widzom. Wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy pięknej królewny i sympatycznego królewicza. Uwagę dzieci przykuły również sylwetki smoka i smoczycy, które, ku zaskoczeniu, okazały się bardzo miłe i sympatyczne. Gdy kurtyna zapadła, na sali pojawił się gość specjalny, święty Mikołaj. Radość była ogromna, ponieważ przybył, by pozdrowić przedświątecznie wszystkich zebranych i oczywiście przyniósł ze sobą słodkie upominki. Na zakończenie każda klasa zrobiła pamiątkowe zdjęcie z tym wyjątkowym gościem. Niewątpliwie był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.