Godło Państwowe

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Dziś obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W naszej szkole już wczoraj świętowaliśmy i z tej okazji uczestniczyliśmy w akademii związanej z 11 listopada. Święto to było również okazją to zaangażowania wszystkich w konkursy, które miały pokazać, jak widzimy Polskę i ile o niej wiemy.
Zadaniem dla klas I-VIII było wykonanie plakatu pod hasłem „Zareklamuj Polskę”, rozwiązanie testu dotyczącego wiedzy o Polsce i prezentacja stroju w barwach narodowych w pokazie mody. Zaangażowanie uczniów było duże i niewielkie różnice w punktacji decydowały o zajęciu poszczególnych miejsc.
Rozstrzygnięcie konkursu przedstawia się następująco (ocenianie w dwóch kategoriach wiekowych):
miejsce I – kl. IIIb oraz IVa
miejsce II – kl. Ia oraz VIIIa
miejsce III – kl. IIa oraz VIIIb
Samorząd Uczniowski przypomina, że udział zaliczany jest do punktacji w rywalizacji ogólnej do tytułu „Super klasy”