Godło Państwowe

Dar na stulecie

Dar na stulecie

Pandemia pokrzyżowała plany w realizacji niejednego przedsięwzięcia. Dlatego dopiero dziś, tj. 4 listopada, odbył się konkurs recytatorski poezji religijnej w ramach projektu „Dar na stulecie – idea na 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły”. Uczestnicy zaprezentowali teksty wybrane przez siebie. Zaskoczyli doborem wierszy i ich interpretacją. Wielka wrażliwość recytujących zrobiła ogromne wrażenie na jury w składzie: A. Czapska, I. Kołak, I. Woś-Sochacka. W związku z wyrównanym poziomem komisja postanowiła przyznać w kategorii klas I-III następujące miejsca:
miejsce I – Zuzanna Kaczmarzyk
miejsce II – Maria Tomaszyk i Stanisław Matuszewski
miejsce III – Zuzanna Górczak.
W kategorii klas IV – VIII miejsce I ex aequo zajęły Małgorzata Sikora i Agata Chruścicka.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i liczymy na kolejne spotkanie z poezją.