Godło Państwowe

Szkolny Konkurs Wiedzy o Irlandii

Szkolny Konkurs Wiedzy o Irlandii

W poniedziałek, 21 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Irlandii. Wzięło w nim udział 9 uczestników z klasy VIb, VIIa i VIIb. Przygotowując się do niego, uczestnicy musieli znaleźć w Internecie odpowiedzi na 20 pytań dotyczących Irlandii. Obejmowały one zagadnienia z geografii, codziennego życia, rozrywki a nawet historii. W dniu konkursu należało jak najlepiej odpowiedzieć na wylosowane wcześniej 15 pytań spośród podanych na początku. Triumfatorką została Maja Konieczna (klasa VIb), która wyprzedziła zdobywców drugiego miejsca ex aequo: Magdalenę Lasocką, Nikodema Kosowskiego (oboje z klasy VIb) oraz Kamila Szwarca z klasy VIIa. Na podium znalazł się jeszcze Kacper Buchwald z klasy VIa. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie!