Nagrodzeni

W dniu 24 czerwca uczniowie naszej szkoły, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i konkursach oraz aktywnie działali na rzecz szkoły, odebrali nagrody Burmistrza Śmigla oraz Rady Miejskiej Śmigla. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

• Tomasz Kurpisz (kl.4a)wysokie wyniki w nauce (najwyższa średnia w kl. 4-8 SP)
  • Julia Apolinarska (kl.7b) – wysokie wyniki w nauce (druga najwyższa średnia w kl. 4-8 SP i praca na rzecz szkoły i społeczeństwa (wolontariat))
  • Kinga Boś (kl.8a) – wysokie wyniki w nauce i praca na rzecz szkoły oraz społeczeństwa (wolontariat)
  • Weronika Kamieniarz (kl.8a) – wysokie wyniki w nauce i praca na rzecz szkoły oraz społeczeństwa (wolontariat)
  • Emilia Figlarz (kl.8a) – wysokie wyniki w nauce i praca na rzecz szkoły oraz społeczeństwa (wolontariat)
  • Mateusz Furmaniak (kl.8a)wysokie wyniki w nauce i praca na rzecz klasy, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i konkursach
  • Natalia Rybicka (kl.8a) – wysokie wyniki w nauce i działalność na rzecz szkoły i społeczności