Godło Państwowe

YOUR MAJESTY THE QUEEN

YOUR MAJESTY THE QUEEN

W maju uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach kulturowych z języka angielskiego i poznawali życie na Wyspach Brytyjskich. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się rodzina królewska z Pałacu Buckingham w Londynie. Z okazji 95. urodzin królowej Elżbiety II został zorganizowany konkurs plastyczny na najpiękniejszy portret solenizantki – Jej Wysokości. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie prace młodych artystów zostały wysłane do Pałacu Buckingham wraz z listem do królowej. Ze zniecierpliwieniem oczekujemy odpowiedzi na nasz list…
A oto uczniowie wyróżnieni w konkursie: Zuzanna Kamieniarz (kl. Ib), Joanna Lemańska (kl. IIa), Zuzanna Rogacka (kl. IIa), Mateusz Naskręt (kl. IIa), Sebastian Kamieniarz (kl. IIb), Julia Schulz (kl. IIIa). Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy!