Godło Państwowe

„Prezenterem być”

„Prezenterem być”

„Prezenterem być” to konkurs języka angielskiego i niemieckiego odbywający się w naszej szkole już trzeci raz. Wziąć w nim mogli udział uczniowie klas VII i VIII. Ich zadaniem było wcielenie się w rolę prezentera telewizji i przedstawienie jednego z wybranych programów. Było różnorodnie: zaprezentowano prognozę pogody, programy o modzie oraz program literacki. Jury oceniało płynność i poprawność wypowiedzi, dykcję, dobrą prezencję oraz przygotowane rekwizyty. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczył pan dyrektor Tadeusz Ilmer.

I miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy VIIa Nicole Grześko, II miejsce zajęła Julia Apolinarska z klasy  VIIb,  a III miejsce Emilia Dolata z klasy VIIa.

Gratulujemy!
Justyna Majchrzak-Glapiak
Krzysztof Ziegler