Godło Państwowe

Biblioteka – informacja

Funkcjonowanie biblioteki szkolnej w czasie nauczania zdalnego

Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że w związku z ponownym wprowadzeniem zdalnego nauczania we wszystkich klasach szkoły podstawowej, zmieniają się zasady funkcjonowanie biblioteki szkolnej. W razie potrzeby możliwe będzie udostępnianie niektórych zbiorów biblioteki szkolnej. Dotyczy to lektur szkolnych oraz materiałów przygotowujących do konkursów. Konieczne jednak jest wcześniejsze zgłoszenie zapotrzebowania przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Zapotrzebowanie można składać bezpośrednio u p. Katarzyny Matczak poprzez platformę Teams, edziennik lub telefonicznie w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu: 655185143 Zamówione materiały będzie można odebrać dnia następnego po zgłoszeniu w godz. 9.00-14.00.


Tadeusz Ilmer
dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie