Godło Państwowe

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

I. DOWÓZ RANNY                (GODZ. ODJAZDU AUTOBUSU Z  PRZYSTANKU)

Wonieść                                                           6.40

Spławie                                                       6.50

Parsko 1                                                      7.03

Żydowo                                                       7.08

Stare Bojanowo                                              7.11

Robaczyn                                                    7.23

Olszewo                                                      7.40

Stare Bojanowo       – ul. Kręta 24                7.50

Bruszczewo                                                 8.00

Sierpowo                                                     8.15

II. HARMONOGRAM ROZWOZU PO ZAJĘCIACH (godziny odjazdu ze szkoły).

 Odjazd sprzed szkołyPrzyjazd na przystanekSprzed szkołyPrzyjazd na przystanekSierpowo, Olszewo, RobaczynPrzyjazd na przystanek
Poniedziałek  I rozw. – 1330Żydowo Parsko Spławie1332 1338 1345  I rozwóz  1410  Bruszczewo  1415  I rozwóz 1420Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1425 1435 1450 1500
II rozw. – 1510  Żydowo Parsko Wonieść Spławie1512 1518 1525 1535  II rozwóz  1545  Bruszczewo  1550 Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1600 1610 1620 1630
Wtorek  I rozw. – 1330Żydowo Parsko Wonieść Spławie1332 1338 1345 1355  I rozwóz  1415  Bruszczewo  1420  I rozwóz 1425Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1430 1440 1455 1505
II rozw. – 1535  Żydowo Parsko Spławie1537 1543 1550  II rozwóz  1555  Bruszczewo  1600 Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1610 1620 1630 1640
Środa  I rozw. – 1330Żydowo Parsko Spławie1332 1338 1345  I rozwóz  1410  Bruszczewo  1415  I rozwóz 1420Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1425 1435 1450 1500
II rozw. – 1510  Żydowo Parsko Wonieść Spławie1512 1518 1525 1535  II rozwóz  1545  Bruszczewo  1550 Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1600 1610 1620 1630
Czwartek  I rozw. – 1330Żydowo Parsko Wonieść Spławie1332 1338 1345 1355  I rozwóz  1415  Bruszczewo  1420  I rozwóz 1425Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1430 1440 1455 1505
II rozw. – 1510  Żydowo Parsko Spławie1512 1518 1525  II rozwóz  1535  Bruszczewo  1540 Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1550 1600 1610 1620
Piątek  I rozw. – 1330Żydowo Parsko Wonieść Spławie1332 1338 1345 1355  I rozwóz 1415  Bruszczewo  1420 Robaczyn Sierpowo Olszewo St.Bojanowo ul. Kręta1425 1435 1445 1455