ZAJĘCIA STACJONARNE W PRZEDSZKOLU

Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że zgodnie z decyzją rządu od dnia 19.04.2021 r. przewidywany jest powrót do zajęć stacjonarnych dzieci uczęszczających do Przedszkola. Uczniowie klas 1-8 SP kontynuują naukę zdalną.

Rozkład Continue reading

Światowy Dzień Zdrowia

W związku ze Światowym Dniem Zdrowia na godzinie wychowawczej w klasie 6b gościła Pani Katarzyna Strzelczyk, która jest dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. W bardzo ciekawy sposób przedstawiła uczniom tajniki zdrowego odżywiania. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, na co powinni zwrócić Continue reading

Klasa I

Lista dzieci przyjętych do I klasy Szkoły Podstawowej w Starym Bojanowie
na rok szkolny 2021/2022

Lp.Nazwisko i imię
1.Bajonczak Nikodemprzyjęty
2.Biała Antoninaprzyjęta
3.Biały Wojciechprzyjęty
4.Buchwald Gabrielaprzyjęta
5.Chruścicki Tomaszprzyjęty Continue reading
Czas wolny w pandemii – konkurs

Jak spędzam czas wolny w pandemii? W konkursie plastycznym pod takim hasłem wzięli udział chętni uczniowie klas I-III. Organizatorem był Burmistrz Śmigla oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Każdy uczestnik, który wykonał pracę, otrzymał upominek. Znaleźli się tam również nasi uczniowie.

Najpiękniejsza kartka świąteczna

Sebastian Kamieniarz, uczeń naszej szkoły, wziął udział w corocznym konkursie organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kościanie. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki świątecznej. Jego praca, zdaniem komisji, zasłużyła na II miejsce. Wyróżnieni zostali również Mateusz Naskręt i Marta Włodarczak.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!