Godło Państwowe

Wyjazd klas trzecich do parku trampolin

Wyjazd klas trzecich do parku trampolin

Dnia 22 października 2021 r. klasy trzecie pojechały na wycieczkę do parku trampolin Euro Jump w Lesznie. Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijania zainteresowania sportem. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie skorzystali z szeregu atrakcji, m. in. różnego rodzaju trampolin, ścianek wspinaczkowych, kosza do koszykówki oraz basenów wypełnionych gąbkami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zwinnościowe przeszkody ruchome. Nasi uczniowie wspaniale się bawili, a przy tym zadbali o swój rozwój fizyczny. Pobyt w Euro Jump sprzyjał kształtowaniu właściwych nawyków spędzania czasu wolnego i integrowaniu zespołów klasowych. Z chęcią tam wrócimy!