Godło Państwowe

Dzień Uśmiechu

Dzień Uśmiechu

1 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Corocznie Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony jest w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego święta był Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle – “smiley’a”. My też postanowiliśmy przekonać siebie i innych, że człowiek radosny, to człowiek szczęśliwszy. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani na żółto. Na przerwach dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego rozdawały naklejki z uśmiechniętymi buźkami. Przygotowano na korytarzu stanowisko fotograficzne, gdzie uczniowie mogli zrobić zdjęcia z rekwizytami imitującymi różnego rodzaju uśmiechy. Mam nadzieję, że dla wszystkich to był to wesoły i uśmiechnięty piątek 😉 Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w obchody tak wspaniałego święta.