Nauczanie zdalne dla przedszkola

Zdalne nauczanie w Przedszkolu w Starym Bojanowie
w dniach 29.03.2021 r. – 09.04.2021 r. (włącznie)

Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bojanowie informuje, że zgodnie z decyzją rządu w sprawie przeciwdziałania pandemii  koronawirusa COVID-19 w dniach 29.03.2021 r. – 09.04.2021 r. zamknięte zostaną przedszkola i żłobki.
W związku z tym zajęcia w poszczególnych oddziałach przedszkolnych w Starym Bojanowie („Misie”, „Żabki”, „Tygryski”, „Motylki”, „Kotki”) będą odbywały się w ramach nauczania zdalnego/zajęć zdalnych. Dzieci z poszczególnych grup będą otrzymywały zadania do wykonania za pomocą Microsoft Teams. Wychowawcy poszczególnych grup ustalą godziny spotkań z dziećmi i poinformują o tym rodziców.

Opieka w przedszkolu może być zapewniona wyłącznie dzieciom rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) w trakcie wykonywania zadań służbowych. Rodzice ci proszeni są o niezwłoczne dostarczenie wniosku z prośbą o opiekę nad dzieckiem w przedszkolu w okresie trwania obostrzeń (29.03.2021 r. – 09.04.2021 r.).

Prosimy na bieżąco śledzić stronę internetową szkoły/ przedszkola oraz wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Tadeusz Ilmer
Dyrektor Zespołu Szkół